Csöves sztereó integrált erősítő
Az Unison Research® a legsikeresebb termékük különleges kiadásával ünnepel: az S6 Black Edition. A Black Edition fejlett technikai és hangzásbeli teljesítménnyel büszkélkedhet, új kozmetikai kialakítással, zongora fekete fa előlappal, fekete pisztolyfém kivitelben és frissített feliratos grafikával.
Főbb jellemzők:
- Dual Mono erősítés;
- Katódkondenzátor nélküli technológia;
- Szűretlen Sub kimenet, amely megőrzi az erősítő hangszínét;
- Mikrorelékkel és Return GND technológiával megvalósított bemenetválasztó áramkör;
- A 4 analóg bemenet mellett az erősítő belsejében található az új DAC3, amely további 3 digitális bemenetet biztosít; USB (PCM 384 kHz-ig, DSD natív 256x-ig és DoP 128x-ig), Tos-link és SPDIF 192 kHz-ig alapfelszereltségként;
Az ár a kiválasztott színtől, termék mérettől, vagy egyéb termék paramétertől függően változhat. Amennyiben van rá opció, úgy válasszon színt, méretet vagy egyéb paramétert az aktuális ár megtekintéséhez!